camping gpm holiday mamaia

Post Reply
lilica
Van / Campervan sau RV: cort-remorca
Residence City: arad
Country: romania

camping gpm holiday mamaia

Post by lilica » 22 Jul 2011, 18:05

Stie cineva cum este plaja la gpm?Ma refer la cantitatea de alge . Noi ajungem luni dimineata de la Arad si nu gasesc nimic legat de aceasta locatie . Va multumesc .http://www.campervan.ro/forum/posting.p ... =post&f=51#" onclick="window.open(this.href);return false;

roger
Van / Campervan sau RV: TEC
Residence City: constanta
Country: romania

Re: camping gpm holiday mamaia

Post by roger » 24 Jul 2011, 09:23

Cantitatea de alge depinde foarte mult de curentii marini. Oricum, vreau sa va spun ca perioada aleasa de d-voastra este cam rea, in sensul ca de azi noapte a inceput sa ploua si nu sunt sperante de indreptare a vremii. Poate spre marti, miercuri sa se vada soarele. In partea de sud a litoralului, adica de la Costinesti spre Vama Veche algele sunt aproape inexistente. va doresc un sejur placut!

ervinelekes
Residence City: Zalau
Country: Salaj

Post by ervinelekes » 01 Jul 2013, 21:51

Doresc sa ma duc anul acesta cu cortul la GPM sau la Zodiac, am inteles ca astea sunt ceva mai bune, deci daca poate sa-mi dea cineva informatii despre ele ii multumesc de pe acuma.

ervinelekes
Residence City: Zalau
Country: Salaj

Post by ervinelekes » 21 Jan 2014, 00:24

Am fost la GPM si per total a fost OK, ce ar fi de adaugat este ca:1. ar mai trebui sa faca in plus niste dusuri si WC-uri ca sa faca fata si la orele de varf, 2. nu ar trebui sa permita accesul cainilor vagabonzi, si sa fie mai exigenti cu turistii tarani care nu stiu sa pastreze curatenia(cu toate ca erau tomberoane suficiente) si 3. nu recomand zilele de sambata noaptea pentru muzica ce vine de la terasele de pe plaja(dar asta cred ca este problema generala, si nu stiu cum de permite ministerul turismului asa ceva, ca de primarul Constantei nu ma mir)

Post Reply