Campinguri / Campings

george chirila

Re: Campinguri / Campings

Post by george chirila » 14 Mar 2011, 13:47

Problema stii care este Catalin ? Ca nici netul nu ma ajuta foarte mult in Banat . Zici ca este o gaura neagra in privinta campingurilor . Pana la urma voi dormi la vreo pensiune din zona rerspectiva ,unde ma prinde inseratul ,dar nevasta-mea nici nu vrea sa auda de pensiuni . !! :o :o De vreo 4-5 ani am " spurcat-o " la cort ( inainte nici nu vroia sa auda de cort si acum ma cert cu ea ,ca nu si nu . Ca daca mergem la munte si nu dormim in cort ,nu mai este drumetie ),si gata ,nu mai am pace cu ea !!! Am vazut ca pensiuni sunt multe in zona Banatului montan . Mai am pana in iulie ,dar nu vreau sa ajung pe ultima suta de metri si sa nu stiu ce fac !!! Cu respect !! :salute

cata
Van / Campervan sau RV: Mazda
Residence City: Bucuresti
Country: Romania

Post by cata » 14 Mar 2011, 13:56

Mergi intai la 3 Ape si daca nu te lasa sa campezi la cort in padure dupa baraj, adica offcamping, poti alege varianta lui Mihai, dar si aceea tot offcamping

george chirila

Post by george chirila » 14 Mar 2011, 14:56

Multumesc .pentru ajutorul acordat ,si daca ma primiti de undeva ,informatii despre campingurile din Banat ,sunt foarte receptiv !!! :ym-notworthy :ym-notworthy :ym-notworthy

ninelgavanescu
Van / Campervan sau RV: hobby prestige
Residence City: Alexandria

Post by ninelgavanescu » 30 Mar 2012, 22:58

7 Izvoare , Campingul la Tanti Mariana :salute

Image

Image

Image

Image

Image

Image

:ro

klauss78
Van / Campervan sau RV: Kip 430
Residence City: Craiova

Post by klauss78 » 28 May 2012, 16:24

Ptr cei pasioati de Dunare, mai este un camping in Dolj pe malul Jiului, aproape de varsarea in Dunare (coordonate GPS 43.840851,23.847546).
Folosit foarte mult de ciclisti din cate am vazut.

Si tot in Dolj, la Cetate la DInescu am inteles ca se poate campa, neamenajat, deci in conditii off. , coordonate GPS 44.08785,23.035592

Post Reply