noua rulotzica

Post Reply
lucky62
Residence City: craiova
Country: romania

noua rulotzica

Post by lucky62 » 07 Sep 2010, 11:16

6.JPG
Gata! :fiesta
Asteptarea mi-a fost rasplatita ! HOBBY 420 Classic cu 2 spatii de dormit, carlig anti-balans, din 1991, 62 mil ! Dupa vanzarea englezoaicei am tot cautat ceva cu 2 spatii separate : am 2 copii si chiar daca nu vor mai merge cat de curand cu noi ( au 18 si respectiv 16 ani) tot o sa fie super : un loc ( cel cu "glazvant" ramane pat tot timpul iar celalalt loc de servit masa, cetuit, rummy, etc) . A vut mici probleme ( un blocator rupt, nu avea baterie proprie, fire electrice cam incurcate, chei lipsa la comp. din lateral si usa de golire a tancului WC, 2 brate rupte la trapa, ma rog chestii reolvate deja - cu exceptia blocatorului si a bratelor pe care sper sa le gasesc pe undeva ) Una peste alta eu zic ca am facut o achizitie buna ! Atasez cateva poze cu ea din ext. - cele din int urmeaza cat de curand ! atasez si 2 poze cu bratul rupt ( 2 buc ), geam de la poz. fata ext. crapat in speranta ca cineva are (contra cost fireste) asa ceva sau un sfat de unde pot achizitiona ceva piese de Hobby second-hand ) sau noi !
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

cata
Van / Campervan sau RV: Mazda
Residence City: Bucuresti
Country: Romania

Re: noua rulotzica

Post by cata » 08 Sep 2010, 14:32

:camptrailer Bravo, sa te bucuri de ea si sa ai drumuri bune si cat mai placute.

aliance
Van / Campervan sau RV: Motociclism cu cortul in topcase
Residence City: bucuresti

Post by aliance » 08 Sep 2010, 15:24

Sa o stapinesti sanatos...bratele rupte se pot face. O bara de metal cu 2 bucse sudate la capete..vopsite cu argintiu si arata ca de la mama lor ! :cort

lucky62
Residence City: craiova

Post by lucky62 » 09 Sep 2010, 23:48

aliance wrote:Sa o stapinesti sanatos...bratele rupte se pot face. O bara de metal cu 2 bucse sudate la capete..vopsite cu argintiu si arata ca de la mama lor ! :cort
multam tuturor de urari iar in ceea ce priveste bratele rupte e buna idea :thankyouyellow inca mai merge ceva prin "Ëlectroputere"...sa ma orientez deci

adrian05ro

Post by adrian05ro » 13 Sep 2010, 09:54

bravo, :bravoss
sa te bucuri de ea si sa ai parte de iesiri :camptrailer cat mai reusite
asa cum a spus si "aliance" :fingercross unele lucruri le poti face si singur
pentru celelalte incearca la http://WWW.EXIS.RO" onclick="window.open(this.href);return false; sau direct telefonic la Roxana 0741.600.900 / 0728.820.090 ; ei aduc si piese second-hand din Olanda :thumbup:
bafta in continuare si sa auzim numai de bine !

Post Reply