Electrician auto , rulota , casnice

Post Reply
adrian05ro

Electrician auto , rulota , casnice

Post by adrian05ro » 01 Apr 2011, 10:13

Pentru cei care au nevoie de un electrician pentru diverse interventii , modificari sau montari de echipamente la masina , rulota sau acasa( sisteme de supraveghere si alarmare) le recomand pe cel care se ocupa de masina si rulota mea , si care pana acum m-a convins ca se pricepe si poate rezolva orice problema .
Mie mi-a montat pe rulota o baterie de 12Vcu redresor , un invertor, radio CD , iar la masina alarma , senzori de parcare , diverse lumini si module , priza de remorcare , stechere la rulota , a reconfigurat instalatia rulotei
Preturile practicate de el sunt "de bun simt " ( ca pentru membrii Campervan) si se poate deplasa la domiciliul/parcarea clientului.
telefon de contact 0722.577.010 DANIEL :S_THUM119

ct78pat
Van / Campervan sau RV: van
Residence City: constanta
Country: romania

Re: Electrician auto , rulota , casnice

Post by ct78pat » 16 May 2011, 03:04

Salutare,

Caut de ceva timp pe internet un electrician care sa aiba habar de rulote si caravane. Acum cateva zile am fost si eu acceptat in gasca virtuala a rulotistilor. Planul meu este sa cumpar o dubita ( m-am gandit eu la un Mercedes Sprinter ) si sa o transform in casa mobila sau " motorhome " cum spun englezii. Singura problema cu care m-as confrunta ar fi partea electrica. Chiar nu am nici cel mai mic habar de asa ceva.
Ca sa trec direct la subiect si sa nu mai lungesc vorba.... - Credeti ca baiatul acesta pe care dumneavoastra il recomandati, poate face o instalatie electrica in conditiile de mai sus, in functie de cerintele mele.... fara probleme. Si daca da... ?!? - atunci se poate deplasa la Constanta sau trebuie sa ma duc eu la el?
M-am tot uitat pe blog si am observat ca aveti o groaza de sfaturi bune pentru toata lumea. Apreciez ce faceti pentru rulotisti si sper s-o tineti tot asa. Pana acum nu am gasit nimic mai concret decat mesajul dumneavoastra. Oricum o sa sun la numarul afisat de dumneavoastra cand o sa ajung in tara, sa vad si eu ce conditii pune domnul electrician.
Pana atunci , va doresc o zi buna si multa sanatate.

Catalin

george chirila
Van / Campervan sau RV: Hobby Prestige 545
Residence City: Bucuresti -Sos Oltenitei
Country: Romania

Post by george chirila » 16 May 2011, 13:29

Cataline ,daca Adrian ti-a spus ca electricianul propus de el este om de " nadejde ",apeleaza-l cu toata increderea . Nu bate campii . Stiu ce vorbesc !!! Cu respect :salute :salute

ct78pat
Van / Campervan sau RV: van
Residence City: constanta
Country: romania

Post by ct78pat » 17 May 2011, 01:41

Buna ziua,

Va multumesc mult pentru mesaj.Asa o sa fac...... o sa-l contactez in momentul in care o sa ma apuc de treaba.
Sanatate,

Catalin

Diaconescu Constantin
Van / Campervan sau RV: ADRIA Forma 520 TD
Residence City: Brasov

Post by Diaconescu Constantin » 24 May 2011, 15:30

Buna ziua. Pe mine ma intereseaza un electrician,insa in Brasov sau apropiere.Poate cineva ma poate ajuta.Vreau sa montez acumulator pe rulota si sa fiu sigur ca nu iau foc. Multumesc.

adrian05ro

Post by adrian05ro » 24 May 2011, 16:37

ia legatura cu Gerard de la Exis
ei sunt la Campulung Arges , si nu cred ca ar fi o mare problema sa mergi pana acolo , mai ales daca ar mai fi cateceva de facut pe la rulota
ii gasesti la http://www.exis.ro" onclick="window.open(this.href);return false; sau la unul din numerele de telefon 0728.820.090 sau 0741.600.900
pentru moment sunt plecati in Olanda si pot fi gasiti abia de saptamana viitoare

bafta ! :S_THUM119

Diaconescu Constantin

Post by Diaconescu Constantin » 24 May 2011, 18:13

Multumesc pentru sfat,pe cei de la Exis i-am contactat si stiu ca sunt plecati(ne cunoastem si sunt seriosi,m-au mai ajutat :salute ). Cautam un electrician in Brasov. Inca o data multumesc.Mai astept poate apare cineva. :cui

Radu_
Van / Campervan sau RV: T.E.C. Siena Saphir 390CT

Post by Radu_ » 25 May 2011, 08:53

In Brasov pot sa va ajut eu, acasa sau la Top Auto Grup Brasov

adrian05ro

Post by adrian05ro » 25 May 2011, 10:20

ar fi cazul sa va puneti rulotele la punct si pana la intalnirea anuala :uraaa de la Antosport de pe 3/5Sept sa fiti "in forma " :JUMPS_12

Diaconescu Constantin

Post by Diaconescu Constantin » 25 May 2011, 21:24

Multumesc,o sa va contactez telefonic,cum am mai facut-o si pentru ajutorul pe care mi l-ati dat in legatura cu masinile.
Rulota nu o am acasa,dar vorbim. :salute

Post Reply